439 |
Azorius Affinity - Adriano Moscato - NC PT 2022 |
- |
438 |
Azorius Affinity - Icky - NC PT 2022 |
- |
437 |
Jeskai Control - Noah Ma - NC PT 2022 |
- |
436 |
Azorius Auras - Luca Magni - NC PT 2022 |
- |
435 |
Izzet Phoenix - Maciej Jeżyna - NC PT 2022 |
- |
434 |
Jeskai Control - Cftsoc - NC PT 2022 |
- |
433 |
Golgari Food - Thomas Enevoldsen - NC PT 2022 |
- |
432 |
Izzet Phoenix - Marcio Carvalho - NC PT 2022 |
- |
431 |
Izzet Phoenix - Reid Duke - NC PT 2022 |
- |
430 |
Jeskai Control - Aleš Seidler - NC PT 2022 |
- |
429 |
Izzet Phoenix - João Moreira - NC PT 2022 |
- |
428 |
Golgari Food - Hiroki Nagase - NC PT 2022 |
- |
427 |
Azorius Affinity - Andy Ferguson - NC PT 2022 |
- |
426 |
Esper Control - Tobia Daniele Nappi - NC PT 2022 |
- |
425 |
Rakdos Arcanist - Yimin Zhi - NC PT 2022 |
- |
424 |
Azorius Affinity - Jitse Goutbeek - NC PT 2022 |
- |
423 |
Golgari Food - Masahide Moriyama - NC PT 2022 |
- |
422 |
Golgari Food - Eli Kassis - NC PT 2022 |
- |
421 |
Azorius Auras - Lukas Honnay - NC PT 2022 |
- |
420 |
Jeskai Control - Chris Botelho - NC PT 2022 |
- |
419 |
Selesnya Humans - Julian Wellman - NC PT 2022 |
- |
418 |
Izzet Phoenix - Luis Scott-vargas - NC PT 2022 |
- |
417 |
Rakdos Arcanist - Jan Merkel - NC PT 2022 |
- |
416 |
Golgari Food - Austin Bursavich - NC PT 2022 |
- |
415 |
Selesnya Enchantress - Zach Dunn - NC PT 2022 |
- |
414 |
Golgari Food - Yuuki Ichikawa - NC PT 2022 |
- |
413 |
Azorius Affinity - Ricardo Dias - NC PT 2022 |
- |
412 |
Izzet Phoenix - Simon Görtzen - NC PT 2022 |
- |
411 |
Izzet Phoenix - Martin Stübe - NC PT 2022 |
- |
410 |
Golgari Food - Stefan Schütz - NC PT 2022 |
- |
409 |
Izzet Phoenix - Daniel Goetschel - NC PT 2022 |
- |
408 |
Golgari Food - Jonny Guttman - NC PT 2022 |
- |
407 |
Izzet Phoenix - Mike Sigrist - NC PT 2022 |
- |
406 |
Izzet Phoenix - Shota Yasooka - NC PT 2022 |
- |
405 |
Izzet Phoenix - Sam Rolph - NC PT 2022 |
- |
404 |
Selesnya Humans - Matti Kuisma - NC PT 2022 |
- |
403 |
Rakdos Arcanist - Hisamichi Yoshigoe - NC PT 2022 |
- |
402 |
Selesnya Humans - Karl Sarap - NC PT 2022 |
- |
401 |
Selesnya Humans - Simon Nielsen - NC PT 2022 |
- |
400 |
Golgari Food - Zachary Kiihne - NC PT 2022 |
- |
399 |
Rakdos Arcanist - Yimin Zhi MI 2020 |
- |
398 |
Mono-red Goblins - Ken Yukuhiro MI 2020 |
- |
397 |
Rakdos Goblins - Steven Yuen MI 2020 |
- |
396 |
Sultai Midrange - Chih-cheng Yeh MI 2020 |
- |
395 |
Mono-red Goblins - Shota Yasooka MI 2020 |
- |
394 |
Golgari Citadel - Jacob Wilson MI 2020 |
- |
393 |
Gruul Aggro - Piotr Wiktorzak MI 2020 |
- |
392 |
Mono-red Goblins - Jelger Wiegersma MI 2020 |
- |
391 |
Rakdos Goblins - Kazuo Washimi MI 2020 |
- |
390 |
Mono-red Goblins - Ally Warfield MI 2020 |
- |
389 |
Mono-red Goblins - Noah Walker MI 2020 |
- |
388 |
Rakdos Goblins - Hironari Wakizaka MI 2020 |
- |
387 |
Rakdos Goblins - Brent Vos MI 2020 |
- |
386 |
Jund Sacrifice - Jan Verhülsdonk MI 2020 |
- |
385 |
Bant Control - Stefano Venturi MI 2020 |
- |
384 |
Bant Control - Caleb Van Patten MI 2020 |
- |
383 |
Mono-red Aggro - Gerard Van Leeuwen MI 2020 |
- |
382 |
Mono-red Aggro - Laurens Van Der Beek MI 2020 |
- |
381 |
Rakdos Goblins - Takumi Umezawa MI 2020 |
- |
380 |
Rakdos Goblins - Tomohiro Tsuda MI 2020 |
- |
379 |
Sultai Midrange - Kirill Tsarkov MI 2020 |
- |
378 |
Jund Sacrifice - Cyprien Tron MI 2020 |
- |
377 |
Jund Sacrifice - Jakub Toth MI 2020 |
- |
376 |
Mono-red Goblins - Oliver Tiu MI 2020 |
- |
375 |
Bant Control - Yuta Takahashi MI 2020 |
- |
374 |
Bant Control - Patrik Szögedi MI 2020 |
- |
373 |
Jund Sacrifice - Ondrej Strasky MI 2020 |
- |
372 |
Jund Sacrifice - David Steinberg MI 2020 |
- |
371 |
Bant Turbo-fog - Benjamin Stark MI 2020 |
- |
370 |
Sultai Midrange - Stefan Stappung MI 2020 |
- |
369 |
Azorius Auras - Renato Spinelli MI 2020 |
- |
368 |
Rakdos Goblins - Matt Sperling MI 2020 |
- |
367 |
Sultai Midrange - Andrew Smith MI 2020 |
- |
366 |
Sultai Midrange - Miguel Simoes MI 2020 |
- |
365 |
Mono-black Gift - Mike Sigrist MI 2020 |
- |
364 |
Mono-red Goblins - Shahar Shenhar MI 2020 |
- |
363 |
Rakdos Goblins - Thoralf Severin MI 2020 |
- |
362 |
Jund Sacrifice - Luis Scott-vargas MI 2020 |
- |
361 |
Mono-red Goblins - Danilo Schoen-reynders MI 2020 |
- |
360 |
Sultai Midrange - Rei Sato MI 2020 |
- |
359 |
Mono-red Goblins - Bernardo Santos MI 2020 |
- |
358 |
Rakdos Arcanist - Luis Salvatto MI 2020 |
- |
357 |
Azorius Control - Olli Saarinen MI 2020 |
- |
356 |
Temur Flash - Carlos Romao MI 2020 |
- |
355 |
Jund Sacrifice - Sam Rolph MI 2020 |
- |
354 |
Sultai Midrange - John Rolf MI 2020 |
- |
353 |
Sultai Midrange - Toni Ramis Pascual MI 2020 |
- |
352 |
Rakdos Arcanist - Sebastian Pozzo MI 2020 |
- |
351 |
Sultai Midrange - Guillaume Perbet MI 2020 |
- |
350 |
Mono-red Goblins - Christopher Palmiotti MI 2020 |
- |
349 |
Sultai Midrange - Takeshi Ozawa MI 2020 |
- |
348 |
Sultai Flash - Eric Oresick MI 2020 |
- |
347 |
Sultai Midrange - Gregory Orange MI 2020 |
- |
346 |
Rakdos Arcanist - Jacob O’connor MI 2020 |
- |
345 |
Rakdos Sacrifice - Andrew Norgren MI 2020 |
- |
344 |
Rakdos Goblins - Kazuhiro Noine MI 2020 |
- |
343 |
Sultai Midrange - Brad Nelson MI 2020 |
- |
342 |
Jund Sacrifice - Gabriel Nassif MI 2020 |
- |
341 |
Mono-black Gift - Matthew Nass MI 2020 |
- |
340 |
Jund Sacrifice - Tomohiro Nakagawa MI 2020 |
- |
339 |
Azorius Control - Tian Fa Mun MI 2020 |
- |
338 |
Rakdos Goblins - Théo Moutier MI 2020 |
- |
337 |
Jund Sacrifice - Sean Miller MI 2020 |
- |
336 |
Sultai Midrange - Andrea Mengucci MI 2020 |
- |
335 |
Jund Citadel - Patrick Mcgucken MI 2020 |
- |
334 |
Mono-red Goblins - Akio Matsuzaki MI 2020 |
- |
333 |
Mono-black Gift - Andres Martinez MI 2020 |
- |
332 |
Sultai Midrange - Seth Manfield MI 2020 |
- |
331 |
Mono-red Goblins - Luca Magni MI 2020 |
- |
330 |
Mono-black Aggro - Noah Ma MI 2020 |
- |
329 |
Mono-red Goblins - Ronald Müller MI 2020 |
- |
328 |
Rakdos Goblins - Eli Loveman MI 2020 |
- |
327 |
Rakdos Goblins - Julien Libert MI 2020 |
- |
326 |
Rakdos Goblins - Eric Li MI 2020 |
- |
325 |
Gruul Aggro - Raphael Levy MI 2020 |
- |
324 |
Rakdos Arcanist - Matias Leveratto MI 2020 |
- |
323 |
Temur Control - Quentin Leroy MI 2020 |
- |
322 |
Mono-green Planeswalkers - Christopher Leonard MI |
- |
321 |
Jund Sacrifice - Shi Tian Lee MI 2020 |
- |
320 |
Gruul Aggro - Rick Lee MI 2020 |
- |
319 |
Sultai Midrange - Joel Larsson MI 2020 |
- |
318 |
Jund Sacrifice - Christoffer Larsen MI 2020 |
- |
317 |
Azorius Control - Roger Landim MI 2020 |
- |
316 |
Rakdos Goblins - Chris Kvartek MI 2020 |
- |
315 |
Sultai Midrange - Riku Kumagai MI 2020 |
- |
314 |
Rakdos Goblins - Isaak Krut MI 2020 |
- |
313 |
Sultai Midrange - Tomasz Krupanek MI 2020 |
- |
312 |
Sultai Midrange - Maximilian Krebs MI 2020 |
- |
311 |
Jund Sacrifice - Jasiek Krawczyk MI 2020 |
- |
310 |
Jund Citadel - Grzegorz Kowalski MI 2020 |
- |
309 |
Bant Control - Ryohei Kirino MI 2020 |
- |
308 |
Mono-black Gift - Zachary Kiihne MI 2020 |
- |
307 |
Mono-red Goblins - Kazuki Katou MI 2020 |
- |
306 |
Jund Citadel - Eli Kassis MI 2020 |
- |
305 |
Mono-red Goblins - Georgii Kashchikhin MI 2020 |
- |
304 |
Rakdos Sacrifice - Tino Kügler MI 2020 |
- |
303 |
Jund Sacrifice - Martin Juza MI 2020 |
- |
302 |
Simic Ramp - Heath Johnson MI 2020 |
- |
301 |
Kethis Combo - David Joachim MI 2020 |
- |
300 |
Mono-red Goblins - William Jensen MI 2020 |
- |
299 |
Jund Sacrifice - Junya Iyanaga MI 2020 |
- |
298 |
Mono-red Goblins - Shintaro Ishimura MI 2020 |
- |
297 |
Jund Sacrifice - David Inglis MI 2020 |
- |
296 |
Sultai Midrange - Yoshihiko Ikawa MI 2020 |
- |
295 |
Bant Spirits - Tomoya Iijima MI 2020 |
- |
294 |
Bant Control - Xuankai Huang MI 2020 |
- |
293 |
Kethis Combo - Alexander Hayne MI 2020 |
- |
292 |
Azorius Auras - Shinsuke Hayashi MI 2020 |
- |
291 |
Mono-red Goblins - Eric Hawkins MI 2020 |
- |
290 |
Mono-red Goblins - Christian Hauck MI 2020 |
- |
289 |
Bant Control - Renat Hasanov MI 2020 |
- |
288 |
Jund Sacrifice - Kenta Harane MI 2020 |
- |
287 |
Mono-red Goblins - Emma Handy MI 2020 |
- |
286 |
Jund Sacrifice - Jonathan Guttman MI 2020 |
- |
285 |
Mono-green Aggro - Victor Guillem MI 2020 |
- |
284 |
Sultai Midrange - Beatriz Grancha MI 2020 |
- |
283 |
Rakdos Goblins - Piotr Głogowski MI 2020 |
- |
282 |
Temur Control - John Girardot MI 2020 |
- |
281 |
Rakdos Goblins - Maxime Gilles MI 2020 |
- |
280 |
Sultai Midrange - Aaron Gertler MI 2020 |
- |
279 |
Bant Control - Youri Geers MI 2020 |
- |
278 |
Sultai Midrange - Montserrat Garcia Ayensa MI 2020 |
- |
277 |
Mono-red Goblins - Simon Görtzen MI 2020 |
- |
276 |
Mono-red Goblins - Brian Fulop MI 2020 |
- |
275 |
Sultai Midrange - Ryuzo Fujie MI 2020 |
- |
274 |
Mono-red Goblins - Eric Froehlich MI 2020 |
- |
273 |
Mono-r Goblins - Marcelino Freeman MI 2020 |
- |
272 |
Sultai Midrange - Tiago Fonseca MI 2020 |
- |
271 |
Jund Sacrifice - Ivan Floch MI 2020 |
- |
270 |
Jund Sacrifice - Marco Finocchiaro MI 2020 |
- |
269 |
Rakdos Goblins - Jessica Estephan MI 2020 |
- |
268 |
Temur Flash - Lucas Esper Berthoud MI 2020 |
- |
267 |
Mono-red Goblins - Kenji Egashira MI 2020 |
- |
266 |
Mono-red Goblins - Reid Duke MI 2020 |
- |
265 |
Sultai Midrange - Javier Dominguez MI 2020 |
- |
264 |
Jund Sacrifice - Jeremy Dezani MI 2020 |
- |
263 |
Rakdos Goblins - Jean-emmanuel Depraz MI 2020 |
- |
262 |
Rakdos Goblins - Louis-samuel Deltour MI 2020 |
- |
261 |
Sultai Midrange - Matias De La Parra MI 2020 |
- |
260 |
Mono-black Gift - Paulo Vitor Damo Da Rosa MI 2020 |
- |
259 |
Azorius Control - Andrew Cuneo MI 2020 |
- |
258 |
Jund Sacrifice - Stanislav Cifka MI 2020 |
- |
257 |
Azorius Auras - Jacob Chen MI 2020 |
- |
256 |
Rakdos Goblins - Patricio Cathalifaud MI 2020 |
- |
255 |
Mono-red Goblins - Marcio Carvalho MI 2020 |
- |
254 |
Temur Midrange - Chantelle Campbell MI 2020 |
- |
253 |
Rakdos Goblins - Christian Calcano MI 2020 |
- |
252 |
Mono-red Goblins - Jordan Cairns MI 2020 |
- |
251 |
Abzan Gift - Corey Burkhart MI 2020 |
- |
250 |
Mono-red Goblins - Autumn Burchett MI 2020 |
- |
249 |
Mono-red Goblins - Kai Budde MI 2020 |
- |
248 |
Kethis Combo - Brian Braun-duin MI 2020 |
- |
247 |
Mono-black Gift - Jahn Brüggemann MI 2020 |
- |
246 |
Sultai Midrange - Chris Botelho MI 2020 |
- |
245 |
Mono-red Goblins - Frederico Bastos MI 2020 |
- |
244 |
Jund Aggro - Zach Barrett MI 2020 |
- |
243 |
Mono-red Goblins - José Barata MI 2020 |
- |
242 |
Mono-r Aggro - Matthieu Avignon MI 2020 |
- |
241 |
Mono-green Planeswalkers - João Andrade MI 2020 |
- |
240 |
Bant Control - David Åstrand MI 2020 |
- |
239 |
Temur Reclamation - Zhiyang Zhang PT Final 2020 |
- |
238 |
Four-color Planeswalkers - Bolun Zhang PT Final 20 |
- |
237 |
Esper Midrange - Ken Yukuhiro PT Final 2020 |
- |
236 |
Temur Reclamation - Shota Yasooka PT Final 2020 |
- |
235 |
Temur Reclamation - Allen Wu PT Final 2020 |
- |
234 |
Temur Reclamation - Jacob Wilson PT Final 2020 |
- |
233 |
Bant Ramp - Tom White PT Final 2020 |
- |
232 |
Four-color Reclamation - Benjamin Weitz PT Final 2 |
- |
231 |
Temur Reclamation - Elias Watsfeldt PT Final 2020 |
- |
230 |
Temur Reclamation - Ally Warfield PT Final 2020 |
- |
229 |
Bant Ramp - Brent Vos PT Final 2020 |
- |
228 |
Temur Reclamation - Marc Eric Vogt PT Final 2020 |
- |
227 |
Temur Reclamation - Pascal Vieren PT Final 2020 |
- |
226 |
Temur Reclamation - Thomas Van Der Paelt PT Final |
- |
225 |
Mono-green Aggro - Esther Trujillo PT Final 2020 |
- |
224 |
Temur Reclamation - Bernardo Torres PT Final 2020 |
- |
223 |
Four-color Reclamation - Oliver Tomajko PT Final 2 |
- |
222 |
Temur Reclamation - Yuta Takahashi PT Final 2020 |
- |
221 |
Temur Reclamation - Lauri Törnström PT Final 202 |
- |
220 |
Four-color Reclamation - Raja Sulaiman PT Final 20 |
- |
219 |
Four-color Reclamation - Noah Strasler PT Final 20 |
- |
218 |
Bant Ramp - Ondrej Strasky PT Final 2020 |
- |
217 |
Esper Rats - Benjamin Stark PT Final 2020 |
- |
216 |
Four-color Reclamation - Tomasz Sodomirski PT Fina |
- |
215 |
Bant Ramp - Petr Sochurek PT Final 2020 |
- |
214 |
Mono-white Aggro - Mike Sigrist PT Final 2020 |
- |
213 |
Four-color Reclamation - Sam Sherman PT Final 2020 |
- |
212 |
Mono-green Aggro - Shahar Shenhar PT Final 2020 |
- |
211 |
Temur Reclamation - Thoralf Severin PT Final 2020 |
- |
210 |
Mono-white Aggro - Rei Sato PT Final 2020 |
- |
209 |
Mono-white Aggro - Thiago Saporito PT Final 2020 |
- |
208 |
Four-color Reclamation - Eduardo Sajgalik PT Final |
- |
207 |
Mono-green Aggro - Biagio Ruocco PT Final 2020 |
- |
206 |
Temur Reclamation - Thiago Rosenmann PT Final 2020 |
- |
205 |
Mono-green Aggro - David Rood PT Final 2020 |
- |
204 |
Temur Reclamation - Carlos Romao PT Final 2020 |
- |
203 |
Jund Sacrifice - Alexander Rohan PT Final 2020 |
- |
202 |
Mono-green Aggro - Juan Jose Rodriguez Lopez PT Fi |
- |
201 |
Temur Reclamation - Mattia Rizzi PT Final 2020 |
- |
200 |
Four-color Yorion - David Raczka PT Final 2020 |
- |
199 |
Four-color Reclamation - Kristof Prinz PT Final 20 |
- |
198 |
Bant Ramp - Sebastian Pozzo PT Final 2020 |
- |
197 |
Mono-red Aggro - Vincent Pinet PT Final 2020 |
- |
196 |
Temur Reclamation - Eetu Perttula PT Final 2020 |
- |
195 |
Temur Reclamation - Ruben Perez PT Final 2020 |
- |
194 |
Sultai Ramp - Kevin Perez PT Final 2020 |
- |
193 |
Jund Sacrifice - Samuel Pardee PT Final 2020 |
- |
192 |
Four-color Reclamation - Kenichiro Omori PT Final |
- |
191 |
Mono-white Aggro - Dylan Nollen PT Final 2020 |
- |
190 |
Four-color Reclamation - Kazuhiro Noine PT Final 2 |
- |
189 |
Temur Reclamation - Logan Nettles PT Final 2020 |
- |
188 |
Temur Reclamation - Brad Nelson PT Final 2020 |
- |
187 |
Azorius Control - Gabriel Nassif PT Final 2020 |
- |
186 |
Temur Reclamation - Ryuji Murae PT Final 2020 |
- |
185 |
Temur Reclamation - Carlos Moral PT Final 2020 |
- |
184 |
Bant Ramp - David Mines PT Final 2020 |
- |
183 |
Temur Reclamation - Max Mick PT Final 2020 |
- |
182 |
Jund Sacrifice - Davide Miani PT Final 2020 |
- |
181 |
Bant Ramp - Andrea Mengucci PT Final 2020 |
- |
180 |
Rakdos Sacrifice - Noham Maubert PT Final 2020 |
- |
179 |
Temur Reclamation - Seth Manfield PT Final 2020 |
- |
178 |
Temur Reclamation - Martin Müller PT Final 2020 |
- |
177 |
Temur Reclamation - Valerio Luminati PT Final 2020 |
- |
176 |
Mono-green Aggro - Eli Loveman PT Final 2020 |
- |
175 |
Bant Flash - Joe Lossett PT Final 2020 |
- |
174 |
Azorius Control - Raphael Levy PT Final 2020 |
- |
173 |
Sultai Ramp - Manuel Lenz PT Final 2020 |
- |
172 |
Rakdos Sacrifice - Shi Lee PT Final 2020 |
- |
171 |
Temur Reclamation - Joel Larsson PT Final 2020 |
- |
170 |
Jund Sacrifice - Christoffer Larsen PT Final 2020 |
- |
169 |
Four-color Reclamation - Antoine Lagarde PT Final |
- |
168 |
Temur Reclamation - Chris Kvartek PT Final 2020 |
- |
167 |
Mono-green Aggro - Tzu-ching Kuo PT Final 2020 |
- |
166 |
Mono-black Aggro - Riku Kumagai PT Final 2020 |
- |
165 |
Rakdos Knights - Isaak Krut PT Final 2020 |
- |
164 |
Bant Ramp - Grzegorz Kowalski PT Final 2020 |
- |
163 |
Temur Reclamation - Nathaniel Knox PT Final 2020 |
- |
162 |
Rakdos Sacrifice - Elias Klocker PT Final 2020 |
- |
161 |
Temur Reclamation - Nicolas King PT Final 2020 |
- |
160 |
Four-color Reclamation - Zachary Kiihne PT Final 2 |
- |
159 |
Temur Reclamation - Kensuke Kato PT Final 2020 |
- |
158 |
Temur Reclamation - Eli Kassis PT Final 2020 |
- |
157 |
Temur Reclamation - Martin Juza PT Final 2020 |
- |
156 |
Mono-green Aggro - William Jensen PT Final 2020 |
- |
155 |
Mono-white Aggro - Mark Jacobson PT Final 2020 |
- |
154 |
Mardu Winota - Michael Jacob PT Final 2020 |
- |
153 |
Temur Reclamation - Pesach Israeli PT Final 2020 |
- |
152 |
Mono-white Aggro - Takuya Ishizuki PT Final 2020 |
- |
151 |
Esper Midrange - Shintaro Ishimura PT Final 2020 |
- |
150 |
Temur Reclamation - Pete Ingram PT Final 2020 |
- |
149 |
Temur Reclamation - Arne Huschenbeth PT Final 2020 |
- |
148 |
Azorius Control - Martin Hrycej PT Final 2020 |
- |
147 |
Temur Reclamation - Rei Hirayama PT Final 2020 |
- |
146 |
Bant Ramp - Thomas Hendriks PT Final 2020 |
- |
145 |
Temur Reclamation - Alexander Hayne PT Final 2020 |
- |
144 |
Bant Ramp - Shinsuke Hayashi PT Final 2020 |
- |
143 |
Esper Midrange - Kenta Harane PT Final 2020 |
- |
142 |
Four-color Reclamation - Sean Goddard PT Final 202 |
- |
141 |
Four-color Reclamation - Piotr Głogowski PT Final |
- |
140 |
Four-color Reclamation - Sean Gifford PT Final 202 |
- |
139 |
Bant Ramp - Kyle Gibson PT Final 2020 |
- |
138 |
Four-color Reclamation - Mason Geyser PT Final 202 |
- |
137 |
Temur Reclamation - Simon Görtzen PT Final 2020 |
- |
136 |
Temur Reclamation - Dominik Görtzen PT Final 2020 |
- |
135 |
Temur Reclamation - Ivan Floch PT Final 2020 |
- |
134 |
Bant Ramp - Jason Fleurant PT Final 2020 |
- |
133 |
Jund Sacrifice - Alvaro Fernandez Torres PT Final |
- |
132 |
Temur Reclamation - Patrick Fernandes PT Final 202 |
- |
131 |
Temur Reclamation - Joonas Eloranta PT Final 2020 |
- |
130 |
Jund Sacrifice - Isaac Egan PT Final 2020 |
- |
129 |
Temur Reclamation - Reid Duke PT Final 2020 |
- |
128 |
Temur Reclamation - Javier Dominguez PT Final 2020 |
- |
127 |
Four-color Reclamation - Jean-emmanuel Depraz PT F |
- |
126 |
Four-color Reclamation - Louis-samuel Deltour PT F |
- |
125 |
Bant Ramp - Antonio Del Moral Leon PT Final 2020 |
- |
124 |
Bant Ramp - Paulo Vitor Damo Da Rosa PT Final 2020 |
- |
123 |
Mono-green Aggro - Andrew Cuneo PT Final 2020 |
- |
122 |
Jund Sacrifice - William Craddock PT Final 2020 |
- |
121 |
Mono-white Aggro - Brian Coval PT Final 2020 |
- |
120 |
Four-color Reclamation - Abe Corrigan PT Final 202 |
- |
119 |
Temur Reclamation - Cyrus Corman-gill PT Final 202 |
- |
118 |
Esper Doom - Walter Coquemala Filho PT Final 2020 |
- |
117 |
Temur Reclamation - Michael Collins PT Final 2020 |
- |
116 |
Temur Reclamation - Conor Cole PT Final 2020 |
- |
115 |
Temur Reclamation - Oscar Christensen PT Final 202 |
- |
114 |
Bant Ramp - Jeongwoo Cho PT Final 2020 |
- |
113 |
Rakdos Sacrifice - Joshua Chan PT Final 2020 |
- |
112 |
Sultai Graveyard - Dennis Chan PT Final 2020 |
- |
111 |
Temur Reclamation - Marcio Carvalho PT Final 2020 |
- |
110 |
Temur Reclamation - Matthew Carlson PT Final 2020 |
- |
109 |
Temur Reclamation - Christopher Candreva PT Final |
- |
108 |
Four-color Reclamation - Joel Calafell PT Final 20 |
- |
107 |
Mono-red Aggro - Germain Caillaba PT Final 2020 |
- |
106 |
Rakdos Sacrifice - Dmitriy Butakov PT Final 2020 |
- |
105 |
Temur Reclamation - Austin Bursavich PT Final 2020 |
- |
104 |
Mono-white Aggro - Corey Burkhart PT Final 2020 |
- |
103 |
Temur Reclamation - Autumn Burchett PT Final 2020 |
- |
102 |
Temur Reclamation - Brian Braun-duin PT Final 2020 |
- |
101 |
Four-color Reclamation - Andrew Baeckstrom PT Fina |
- |
100 |
Bant Ramp - Iurii Babych PT Final 2020 |
- |
99 |
Temur Reclamation - Thomas Ashton PT Final 2020 |
- |
98 |
Temur Reclamation - Akira Asahara PT Final 2020 |
- |
97 |
Bant Ramp - Fabrizio Anteri PT Final 2020 |
- |
96 |
Four-color Reclamation - Aniol Alcaraz PT Final 20 |
- |
95 |
Rakdos Sacrifice - Johannes Alberyd PT Final 2020 |
- |
94 |
Jund Sacrifice - Shouloucou |
T2 |
93 |
Bant Ramp Control - Val & PL |
T2 |
92 |
Jund Sacrifice - Piotr Głogowski - Worlds |
T1 |
91 |
Azorius Control - Thoralf Severin - Worlds |
T1 |
90 |
Azorius Control - Ondřej Stráský - Worlds |
T1 |
89 |
Azorius Control - PVDDR - Worlds |
T1 |
88 |
Jeskai Fires - Gabriel Nassif - Worlds |
T1 |
87 |
Jeskai Fires - Raphaël Lévy - Worlds |
T1 |
86 |
Jeskai Fires - Javier Dominguez - Worlds |
T1 |
85 |
Jeskai Fires - Márcio Carvalho - Worlds |
T1 |
84 |
Mono-Red Aggro - Sebastián Pozzo - Worlds |
T1 |
83 |
Mono-Red Aggro - Andrea Mengucci - Worlds |
T1 |
82 |
Mono-Red Aggro - Seth Manfield - Worlds |
T1 |
81 |
Mono-Red Aggro - Eli Loveman - Worlds |
T1 |
80 |
Temur Reclamation - Matias Leveratto - Worlds |
T1 |
79 |
Temur Reclamation - Chris Kvartek - Worlds |
T1 |
78 |
Temur Reclamation - Jean-Emmanuel Depraz - Worlds |
T1 |
77 |
Temur Reclamation - Autumn Burchett - Worlds |
T1 |
76 |
Azorius Control - shouloucou - MCQ 2020#1 |
T2 |
75 |
Temur Adventure - Nathan Zamora - GP Portland |
T2 |
74 |
Jeskai Fire - Matt Carlson - GP Oklahoma |
T1 |
73 |
Izzet Tempo - Robert Berni - PTQ Oklahoma (2nd) |
T2 |
72 |
Simic Flash - Matsumoto Yuuki - The Last Sun (1st) |
T1 |
71 |
Jund Sacrifice - Matt Foreman - GP Oklahoma (2nd) |
T1 |
70 |
Rakdos Aggro - Dylan Nollen - GP Portland (1st) |
T1 |
69 |
Rakdos Aggro - Henip |
T1 |
68 |
Gruul Adventure - Frank Karsten- GP OKC Top 8 |
T2 |
67 |
Izzet Flash - William Jensen MC VII |
- |
66 |
Jeskai Fires - Tian Fa Mun MC VII |
- |
65 |
Golgari Sacrifice - Théo Moutier MC VII |
- |
64 |
Rakdos Sacrifice - Teruya Kakumae MC VII |
- |
63 |
Golgari Sacrifice - Steven Croke MC VII |
- |
62 |
Golgari Sacrifice - Stanislav Cifka MC VII |
- |
61 |
Simic Ramp - Simone Rocutto MC VII |
- |
60 |
Five-color Fires - Shota Yasooka MC VII |
- |
59 |
Izzet Flash - Shahar Shenhar MC VII |
- |
58 |
Simic Flash - Seth Manfield MC VII |
- |
57 |
Jeskai Fires - Ronald Müller MC VII |
- |
56 |
Golgari Adventure - Reid Duke MC VII |
- |
55 |
Jeskai Fires - Rei Sato MC VII |
- |
54 |
Simic Flash - Raymond Nevison MC VII |
- |
53 |
Jund Sacrifice - Piotr Głogowski MC VII |
T1 |
52 |
Golgari Sacrifice - Pierson Laughlin MC VII |
- |
51 |
Jeskai Fires - Pierre Violleau MC VII |
- |
50 |
Jeskai Fires - Paulo Vitor Damo Da Rosa MC VII |
T1 |
49 |
Golgari Adventure - Mimi Arthur MC VII |
- |
48 |
Jeskai Fires - Mike Sigrist MC VII |
- |
47 |
Jund Sacrifice - Miguel Da Cruz Simões MC VII |
- |
46 |
Temur Reclamation - Miguel Guerrero Leon MC VII |
- |
45 |
Jeskai Fires - Matthew Nass MC VII |
- |
44 |
Golgari Sacrifice - Martin Juza MC VII |
- |
43 |
Jund Sacrifice - Marcio Carvalho MC VII |
- |
42 |
Jeskai Fires - Marcelino Freeman MC VII |
- |
41 |
Sultai Ramp - Luis Salvatto MC VII |
- |
40 |
Simic Ramp - Lucas Esper Berthoud MC VII |
- |
39 |
Jund Sacrifice - Lee Shi Tian MC VII |
- |
38 |
Azorius Control - Kohei Yoshino MC VII |
- |
37 |
Temur Reclamation - Kenji Egashira MC VII |
- |
36 |
Five-color Fires - Ken Yukuhiro MC VII |
- |
35 |
Golgari Sacrifice - Kat Light MC VII |
- |
34 |
Golgari Adventure - Jordan Cairns MC VII |
- |
33 |
Temur Reclamation - John Girardot MC VII |
- |
32 |
Rakdos Fires - John Rolf MC VII |
- |
31 |
Izzet Flash - Jessica Estephan MC VII |
- |
30 |
Temur Adventure - Jean-emmanuel Depraz MC VII |
- |
29 |
Simic Flash - Javier Dominguez MC VII |
- |
28 |
Rakdos Sacrifice - Janne Mikkonen MC VII |
- |
27 |
Golgari Adventure - Isaak Krut MC VII |
- |
26 |
Izzet Flash - Gabriel Nassif MC VII |
- |
25 |
Jund Sacrifice - Frederico Bastos MC VII |
- |
24 |
Jund Sacrifice - Grzegorz Kowalski MC VII |
- |
23 |
Gruul Adventure - Esther Trujillo MC VII |
- |
22 |
Azorius Control - Eric Froehlich MC VII |
- |
21 |
Jund Fires - Elizabeth Rice MC VII |
- |
20 |
Rakdos Sacrifice - Dmitriy Butakov MC VII |
- |
19 |
Sultai Ramp - Daniel Vega MC VII |
- |
18 |
Jeskai Fires - Christian Hauck MC VII |
- |
17 |
Jeskai Fires - Chris Pikula MC VII |
- |
16 |
Golgari Adventure - Chris Kvartek MC VII |
- |
15 |
Jund Sacrifice - Carlos Romao MC VII |
- |
14 |
Jund Sacrifice - Brian Braun-duin MC VII |
- |
13 |
Simic Flash - Brad Nelson MC VII |
- |
12 |
Azorius Control - Ben Stark MC VII |
- |
11 |
Jeskai Fires - Beatriz Grancha MC VII |
- |
10 |
Golgari Adventure - Autumn Burchett MC VII |
- |
9 |
Izzet Flash - Antonino De Rosa MC VII |
- |
8 |
Jund Sacrifice - Andrew Smith MC VII |
- |
7 |
Izzet Flash - Andrew Cuneo MC VII |
- |
6 |
Simic Ramp - Andrea Mengucci MC VII |
- |
5 |
Golgari Sacrifice - Andrea Gereon MC VII |
- |
4 |
Golgari Adventure - Ally Warfield MC VII |
- |
3 |
Golgari Adventure - Allison Maino MC VII |
- |
2 |
Jeskai Fires - Alexander Steyer MC VII |
- |
1 |
Esper Control - Alexander Hayne MC VII |
- |