Decks Standard

# Deck Meta Tier
399 Rakdos Arcanist - Yimin Zhi MI 2020 -
398 Mono-red Goblins - Ken Yukuhiro MI 2020 -
397 Rakdos Goblins - Steven Yuen MI 2020 -
396 Sultai Midrange - Chih-cheng Yeh MI 2020 -
395 Mono-red Goblins - Shota Yasooka MI 2020 -
394 Golgari Citadel - Jacob Wilson MI 2020 -
393 Gruul Aggro - Piotr Wiktorzak MI 2020 -
392 Mono-red Goblins - Jelger Wiegersma MI 2020 -
391 Rakdos Goblins - Kazuo Washimi MI 2020 -
390 Mono-red Goblins - Ally Warfield MI 2020 -
389 Mono-red Goblins - Noah Walker MI 2020 -
388 Rakdos Goblins - Hironari Wakizaka MI 2020 -
387 Rakdos Goblins - Brent Vos MI 2020 -
386 Jund Sacrifice - Jan Verhülsdonk MI 2020 -
385 Bant Control - Stefano Venturi MI 2020 -
384 Bant Control - Caleb Van Patten MI 2020 -
383 Mono-red Aggro - Gerard Van Leeuwen MI 2020 -
382 Mono-red Aggro - Laurens Van Der Beek MI 2020 -
381 Rakdos Goblins - Takumi Umezawa MI 2020 -
380 Rakdos Goblins - Tomohiro Tsuda MI 2020 -
379 Sultai Midrange - Kirill Tsarkov MI 2020 -
378 Jund Sacrifice - Cyprien Tron MI 2020 -
377 Jund Sacrifice - Jakub Toth MI 2020 -
376 Mono-red Goblins - Oliver Tiu MI 2020 -
375 Bant Control - Yuta Takahashi MI 2020 -
374 Bant Control - Patrik Szögedi MI 2020 -
373 Jund Sacrifice - Ondrej Strasky MI 2020 -
372 Jund Sacrifice - David Steinberg MI 2020 -
371 Bant Turbo-fog - Benjamin Stark MI 2020 -
370 Sultai Midrange - Stefan Stappung MI 2020 -
369 Azorius Auras - Renato Spinelli MI 2020 -
368 Rakdos Goblins - Matt Sperling MI 2020 -
367 Sultai Midrange - Andrew Smith MI 2020 -
366 Sultai Midrange - Miguel Simoes MI 2020 -
365 Mono-black Gift - Mike Sigrist MI 2020 -
364 Mono-red Goblins - Shahar Shenhar MI 2020 -
363 Rakdos Goblins - Thoralf Severin MI 2020 -
362 Jund Sacrifice - Luis Scott-vargas MI 2020 -
361 Mono-red Goblins - Danilo Schoen-reynders MI 2020 -
360 Sultai Midrange - Rei Sato MI 2020 -
359 Mono-red Goblins - Bernardo Santos MI 2020 -
358 Rakdos Arcanist - Luis Salvatto MI 2020 -
357 Azorius Control - Olli Saarinen MI 2020 -
356 Temur Flash - Carlos Romao MI 2020 -
355 Jund Sacrifice - Sam Rolph MI 2020 -
354 Sultai Midrange - John Rolf MI 2020 -
353 Sultai Midrange - Toni Ramis Pascual MI 2020 -
352 Rakdos Arcanist - Sebastian Pozzo MI 2020 -
351 Sultai Midrange - Guillaume Perbet MI 2020 -
350 Mono-red Goblins - Christopher Palmiotti MI 2020 -
349 Sultai Midrange - Takeshi Ozawa MI 2020 -
348 Sultai Flash - Eric Oresick MI 2020 -
347 Sultai Midrange - Gregory Orange MI 2020 -
346 Rakdos Arcanist - Jacob O’connor MI 2020 -
345 Rakdos Sacrifice - Andrew Norgren MI 2020 -
344 Rakdos Goblins - Kazuhiro Noine MI 2020 -
343 Sultai Midrange - Brad Nelson MI 2020 -
342 Jund Sacrifice - Gabriel Nassif MI 2020 -
341 Mono-black Gift - Matthew Nass MI 2020 -
340 Jund Sacrifice - Tomohiro Nakagawa MI 2020 -
339 Azorius Control - Tian Fa Mun MI 2020 -
338 Rakdos Goblins - Théo Moutier MI 2020 -
337 Jund Sacrifice - Sean Miller MI 2020 -
336 Sultai Midrange - Andrea Mengucci MI 2020 -
335 Jund Citadel - Patrick Mcgucken MI 2020 -
334 Mono-red Goblins - Akio Matsuzaki MI 2020 -
333 Mono-black Gift - Andres Martinez MI 2020 -
332 Sultai Midrange - Seth Manfield MI 2020 -
331 Mono-red Goblins - Luca Magni MI 2020 -
330 Mono-black Aggro - Noah Ma MI 2020 -
329 Mono-red Goblins - Ronald Müller MI 2020 -
328 Rakdos Goblins - Eli Loveman MI 2020 -
327 Rakdos Goblins - Julien Libert MI 2020 -
326 Rakdos Goblins - Eric Li MI 2020 -
325 Gruul Aggro - Raphael Levy MI 2020 -
324 Rakdos Arcanist - Matias Leveratto MI 2020 -
323 Temur Control - Quentin Leroy MI 2020 -
322 Mono-green Planeswalkers - Christopher Leonard MI -
321 Jund Sacrifice - Shi Tian Lee MI 2020 -
320 Gruul Aggro - Rick Lee MI 2020 -
319 Sultai Midrange - Joel Larsson MI 2020 -
318 Jund Sacrifice - Christoffer Larsen MI 2020 -
317 Azorius Control - Roger Landim MI 2020 -
316 Rakdos Goblins - Chris Kvartek MI 2020 -
315 Sultai Midrange - Riku Kumagai MI 2020 -
314 Rakdos Goblins - Isaak Krut MI 2020 -
313 Sultai Midrange - Tomasz Krupanek MI 2020 -
312 Sultai Midrange - Maximilian Krebs MI 2020 -
311 Jund Sacrifice - Jasiek Krawczyk MI 2020 -
310 Jund Citadel - Grzegorz Kowalski MI 2020 -
309 Bant Control - Ryohei Kirino MI 2020 -
308 Mono-black Gift - Zachary Kiihne MI 2020 -
307 Mono-red Goblins - Kazuki Katou MI 2020 -
306 Jund Citadel - Eli Kassis MI 2020 -
305 Mono-red Goblins - Georgii Kashchikhin MI 2020 -
304 Rakdos Sacrifice - Tino Kügler MI 2020 -
303 Jund Sacrifice - Martin Juza MI 2020 -
302 Simic Ramp - Heath Johnson MI 2020 -
301 Kethis Combo - David Joachim MI 2020 -
300 Mono-red Goblins - William Jensen MI 2020 -
299 Jund Sacrifice - Junya Iyanaga MI 2020 -
298 Mono-red Goblins - Shintaro Ishimura MI 2020 -
297 Jund Sacrifice - David Inglis MI 2020 -
296 Sultai Midrange - Yoshihiko Ikawa MI 2020 -
295 Bant Spirits - Tomoya Iijima MI 2020 -
294 Bant Control - Xuankai Huang MI 2020 -
293 Kethis Combo - Alexander Hayne MI 2020 -
292 Azorius Auras - Shinsuke Hayashi MI 2020 -
291 Mono-red Goblins - Eric Hawkins MI 2020 -
290 Mono-red Goblins - Christian Hauck MI 2020 -
289 Bant Control - Renat Hasanov MI 2020 -
288 Jund Sacrifice - Kenta Harane MI 2020 -
287 Mono-red Goblins - Emma Handy MI 2020 -
286 Jund Sacrifice - Jonathan Guttman MI 2020 -
285 Mono-green Aggro - Victor Guillem MI 2020 -
284 Sultai Midrange - Beatriz Grancha MI 2020 -
283 Rakdos Goblins - Piotr Głogowski MI 2020 -
282 Temur Control - John Girardot MI 2020 -
281 Rakdos Goblins - Maxime Gilles MI 2020 -
280 Sultai Midrange - Aaron Gertler MI 2020 -
279 Bant Control - Youri Geers MI 2020 -
278 Sultai Midrange - Montserrat Garcia Ayensa MI 2020 -
277 Mono-red Goblins - Simon Görtzen MI 2020 -
276 Mono-red Goblins - Brian Fulop MI 2020 -
275 Sultai Midrange - Ryuzo Fujie MI 2020 -
274 Mono-red Goblins - Eric Froehlich MI 2020 -
273 Mono-r Goblins - Marcelino Freeman MI 2020 -
272 Sultai Midrange - Tiago Fonseca MI 2020 -
271 Jund Sacrifice - Ivan Floch MI 2020 -
270 Jund Sacrifice - Marco Finocchiaro MI 2020 -
269 Rakdos Goblins - Jessica Estephan MI 2020 -
268 Temur Flash - Lucas Esper Berthoud MI 2020 -
267 Mono-red Goblins - Kenji Egashira MI 2020 -
266 Mono-red Goblins - Reid Duke MI 2020 -
265 Sultai Midrange - Javier Dominguez MI 2020 -
264 Jund Sacrifice - Jeremy Dezani MI 2020 -
263 Rakdos Goblins - Jean-emmanuel Depraz MI 2020 -
262 Rakdos Goblins - Louis-samuel Deltour MI 2020 -
261 Sultai Midrange - Matias De La Parra MI 2020 -
260 Mono-black Gift - Paulo Vitor Damo Da Rosa MI 2020 -
259 Azorius Control - Andrew Cuneo MI 2020 -
258 Jund Sacrifice - Stanislav Cifka MI 2020 -
257 Azorius Auras - Jacob Chen MI 2020 -
256 Rakdos Goblins - Patricio Cathalifaud MI 2020 -
255 Mono-red Goblins - Marcio Carvalho MI 2020 -
254 Temur Midrange - Chantelle Campbell MI 2020 -
253 Rakdos Goblins - Christian Calcano MI 2020 -
252 Mono-red Goblins - Jordan Cairns MI 2020 -
251 Abzan Gift - Corey Burkhart MI 2020 -
250 Mono-red Goblins - Autumn Burchett MI 2020 -
249 Mono-red Goblins - Kai Budde MI 2020 -
248 Kethis Combo - Brian Braun-duin MI 2020 -
247 Mono-black Gift - Jahn Brüggemann MI 2020 -
246 Sultai Midrange - Chris Botelho MI 2020 -
245 Mono-red Goblins - Frederico Bastos MI 2020 -
244 Jund Aggro - Zach Barrett MI 2020 -
243 Mono-red Goblins - José Barata MI 2020 -
242 Mono-r Aggro - Matthieu Avignon MI 2020 -
241 Mono-green Planeswalkers - João Andrade MI 2020 -
240 Bant Control - David Åstrand MI 2020 -
239 Temur Reclamation - Zhiyang Zhang PT Final 2020 -
238 Four-color Planeswalkers - Bolun Zhang PT Final 20 -
237 Esper Midrange - Ken Yukuhiro PT Final 2020 -
236 Temur Reclamation - Shota Yasooka PT Final 2020 -
235 Temur Reclamation - Allen Wu PT Final 2020 -
234 Temur Reclamation - Jacob Wilson PT Final 2020 -
233 Bant Ramp - Tom White PT Final 2020 -
232 Four-color Reclamation - Benjamin Weitz PT Final 2 -
231 Temur Reclamation - Elias Watsfeldt PT Final 2020 -
230 Temur Reclamation - Ally Warfield PT Final 2020 -
229 Bant Ramp - Brent Vos PT Final 2020 -
228 Temur Reclamation - Marc Eric Vogt PT Final 2020 -
227 Temur Reclamation - Pascal Vieren PT Final 2020 -
226 Temur Reclamation - Thomas Van Der Paelt PT Final -
225 Mono-green Aggro - Esther Trujillo PT Final 2020 -
224 Temur Reclamation - Bernardo Torres PT Final 2020 -
223 Four-color Reclamation - Oliver Tomajko PT Final 2 -
222 Temur Reclamation - Yuta Takahashi PT Final 2020 -
221 Temur Reclamation - Lauri Törnström PT Final 202 -
220 Four-color Reclamation - Raja Sulaiman PT Final 20 -
219 Four-color Reclamation - Noah Strasler PT Final 20 -
218 Bant Ramp - Ondrej Strasky PT Final 2020 -
217 Esper Rats - Benjamin Stark PT Final 2020 -
216 Four-color Reclamation - Tomasz Sodomirski PT Fina -
215 Bant Ramp - Petr Sochurek PT Final 2020 -
214 Mono-white Aggro - Mike Sigrist PT Final 2020 -
213 Four-color Reclamation - Sam Sherman PT Final 2020 -
212 Mono-green Aggro - Shahar Shenhar PT Final 2020 -
211 Temur Reclamation - Thoralf Severin PT Final 2020 -
210 Mono-white Aggro - Rei Sato PT Final 2020 -
209 Mono-white Aggro - Thiago Saporito PT Final 2020 -
208 Four-color Reclamation - Eduardo Sajgalik PT Final -
207 Mono-green Aggro - Biagio Ruocco PT Final 2020 -
206 Temur Reclamation - Thiago Rosenmann PT Final 2020 -
205 Mono-green Aggro - David Rood PT Final 2020 -
204 Temur Reclamation - Carlos Romao PT Final 2020 -
203 Jund Sacrifice - Alexander Rohan PT Final 2020 -
202 Mono-green Aggro - Juan Jose Rodriguez Lopez PT Fi -
201 Temur Reclamation - Mattia Rizzi PT Final 2020 -
200 Four-color Yorion - David Raczka PT Final 2020 -
199 Four-color Reclamation - Kristof Prinz PT Final 20 -
198 Bant Ramp - Sebastian Pozzo PT Final 2020 -
197 Mono-red Aggro - Vincent Pinet PT Final 2020 -
196 Temur Reclamation - Eetu Perttula PT Final 2020 -
195 Temur Reclamation - Ruben Perez PT Final 2020 -
194 Sultai Ramp - Kevin Perez PT Final 2020 -
193 Jund Sacrifice - Samuel Pardee PT Final 2020 -
192 Four-color Reclamation - Kenichiro Omori PT Final -
191 Mono-white Aggro - Dylan Nollen PT Final 2020 -
190 Four-color Reclamation - Kazuhiro Noine PT Final 2 -
189 Temur Reclamation - Logan Nettles PT Final 2020 -
188 Temur Reclamation - Brad Nelson PT Final 2020 -
187 Azorius Control - Gabriel Nassif PT Final 2020 -
186 Temur Reclamation - Ryuji Murae PT Final 2020 -
185 Temur Reclamation - Carlos Moral PT Final 2020 -
184 Bant Ramp - David Mines PT Final 2020 -
183 Temur Reclamation - Max Mick PT Final 2020 -
182 Jund Sacrifice - Davide Miani PT Final 2020 -
181 Bant Ramp - Andrea Mengucci PT Final 2020 -
180 Rakdos Sacrifice - Noham Maubert PT Final 2020 -
179 Temur Reclamation - Seth Manfield PT Final 2020 -
178 Temur Reclamation - Martin Müller PT Final 2020 -
177 Temur Reclamation - Valerio Luminati PT Final 2020 -
176 Mono-green Aggro - Eli Loveman PT Final 2020 -
175 Bant Flash - Joe Lossett PT Final 2020 -
174 Azorius Control - Raphael Levy PT Final 2020 -
173 Sultai Ramp - Manuel Lenz PT Final 2020 -
172 Rakdos Sacrifice - Shi Lee PT Final 2020 -
171 Temur Reclamation - Joel Larsson PT Final 2020 -
170 Jund Sacrifice - Christoffer Larsen PT Final 2020 -
169 Four-color Reclamation - Antoine Lagarde PT Final -
168 Temur Reclamation - Chris Kvartek PT Final 2020 -
167 Mono-green Aggro - Tzu-ching Kuo PT Final 2020 -
166 Mono-black Aggro - Riku Kumagai PT Final 2020 -
165 Rakdos Knights - Isaak Krut PT Final 2020 -
164 Bant Ramp - Grzegorz Kowalski PT Final 2020 -
163 Temur Reclamation - Nathaniel Knox PT Final 2020 -
162 Rakdos Sacrifice - Elias Klocker PT Final 2020 -
161 Temur Reclamation - Nicolas King PT Final 2020 -
160 Four-color Reclamation - Zachary Kiihne PT Final 2 -
159 Temur Reclamation - Kensuke Kato PT Final 2020 -
158 Temur Reclamation - Eli Kassis PT Final 2020 -
157 Temur Reclamation - Martin Juza PT Final 2020 -
156 Mono-green Aggro - William Jensen PT Final 2020 -
155 Mono-white Aggro - Mark Jacobson PT Final 2020 -
154 Mardu Winota - Michael Jacob PT Final 2020 -
153 Temur Reclamation - Pesach Israeli PT Final 2020 -
152 Mono-white Aggro - Takuya Ishizuki PT Final 2020 -
151 Esper Midrange - Shintaro Ishimura PT Final 2020 -
150 Temur Reclamation - Pete Ingram PT Final 2020 -
149 Temur Reclamation - Arne Huschenbeth PT Final 2020 -
148 Azorius Control - Martin Hrycej PT Final 2020 -
147 Temur Reclamation - Rei Hirayama PT Final 2020 -
146 Bant Ramp - Thomas Hendriks PT Final 2020 -
145 Temur Reclamation - Alexander Hayne PT Final 2020 -
144 Bant Ramp - Shinsuke Hayashi PT Final 2020 -
143 Esper Midrange - Kenta Harane PT Final 2020 -
142 Four-color Reclamation - Sean Goddard PT Final 202 -
141 Four-color Reclamation - Piotr Głogowski PT Final -
140 Four-color Reclamation - Sean Gifford PT Final 202 -
139 Bant Ramp - Kyle Gibson PT Final 2020 -
138 Four-color Reclamation - Mason Geyser PT Final 202 -
137 Temur Reclamation - Simon Görtzen PT Final 2020 -
136 Temur Reclamation - Dominik Görtzen PT Final 2020 -
135 Temur Reclamation - Ivan Floch PT Final 2020 -
134 Bant Ramp - Jason Fleurant PT Final 2020 -
133 Jund Sacrifice - Alvaro Fernandez Torres PT Final -
132 Temur Reclamation - Patrick Fernandes PT Final 202 -
131 Temur Reclamation - Joonas Eloranta PT Final 2020 -
130 Jund Sacrifice - Isaac Egan PT Final 2020 -
129 Temur Reclamation - Reid Duke PT Final 2020 -
128 Temur Reclamation - Javier Dominguez PT Final 2020 -
127 Four-color Reclamation - Jean-emmanuel Depraz PT F -
126 Four-color Reclamation - Louis-samuel Deltour PT F -
125 Bant Ramp - Antonio Del Moral Leon PT Final 2020 -
124 Bant Ramp - Paulo Vitor Damo Da Rosa PT Final 2020 -
123 Mono-green Aggro - Andrew Cuneo PT Final 2020 -
122 Jund Sacrifice - William Craddock PT Final 2020 -
121 Mono-white Aggro - Brian Coval PT Final 2020 -
120 Four-color Reclamation - Abe Corrigan PT Final 202 -
119 Temur Reclamation - Cyrus Corman-gill PT Final 202 -
118 Esper Doom - Walter Coquemala Filho PT Final 2020 -
117 Temur Reclamation - Michael Collins PT Final 2020 -
116 Temur Reclamation - Conor Cole PT Final 2020 -
115 Temur Reclamation - Oscar Christensen PT Final 202 -
114 Bant Ramp - Jeongwoo Cho PT Final 2020 -
113 Rakdos Sacrifice - Joshua Chan PT Final 2020 -
112 Sultai Graveyard - Dennis Chan PT Final 2020 -
111 Temur Reclamation - Marcio Carvalho PT Final 2020 -
110 Temur Reclamation - Matthew Carlson PT Final 2020 -
109 Temur Reclamation - Christopher Candreva PT Final -
108 Four-color Reclamation - Joel Calafell PT Final 20 -
107 Mono-red Aggro - Germain Caillaba PT Final 2020 -
106 Rakdos Sacrifice - Dmitriy Butakov PT Final 2020 -
105 Temur Reclamation - Austin Bursavich PT Final 2020 -
104 Mono-white Aggro - Corey Burkhart PT Final 2020 -
103 Temur Reclamation - Autumn Burchett PT Final 2020 -
102 Temur Reclamation - Brian Braun-duin PT Final 2020 -
101 Four-color Reclamation - Andrew Baeckstrom PT Fina -
100 Bant Ramp - Iurii Babych PT Final 2020 -
99 Temur Reclamation - Thomas Ashton PT Final 2020 -
98 Temur Reclamation - Akira Asahara PT Final 2020 -
97 Bant Ramp - Fabrizio Anteri PT Final 2020 -
96 Four-color Reclamation - Aniol Alcaraz PT Final 20 -
95 Rakdos Sacrifice - Johannes Alberyd PT Final 2020 -
94 Jund Sacrifice - Shouloucou T2
93 Bant Ramp Control - Val & PL T2
92 Jund Sacrifice - Piotr Głogowski - Worlds T1
91 Azorius Control - Thoralf Severin - Worlds T1
90 Azorius Control - Ondřej Stráský - Worlds T1
89 Azorius Control - PVDDR - Worlds T1
88 Jeskai Fires - Gabriel Nassif - Worlds T1
87 Jeskai Fires - Raphaël Lévy - Worlds T1
86 Jeskai Fires - Javier Dominguez - Worlds T1
85 Jeskai Fires - Márcio Carvalho - Worlds T1
84 Mono-Red Aggro - Sebastián Pozzo - Worlds T1
83 Mono-Red Aggro - Andrea Mengucci - Worlds T1
82 Mono-Red Aggro - Seth Manfield - Worlds T1
81 Mono-Red Aggro - Eli Loveman - Worlds T1
80 Temur Reclamation - Matias Leveratto - Worlds T1
79 Temur Reclamation - Chris Kvartek - Worlds T1
78 Temur Reclamation - Jean-Emmanuel Depraz - Worlds T1
77 Temur Reclamation - Autumn Burchett - Worlds T1
76 Azorius Control - shouloucou - MCQ 2020#1 T2
75 Temur Adventure - Nathan Zamora - GP Portland T2
74 Jeskai Fire - Matt Carlson - GP Oklahoma T1
73 Izzet Tempo - Robert Berni - PTQ Oklahoma (2nd) T2
72 Simic Flash - Matsumoto Yuuki - The Last Sun (1st) T1
71 Jund Sacrifice - Matt Foreman - GP Oklahoma (2nd) T1
70 Rakdos Aggro - Dylan Nollen - GP Portland (1st) T1
69 Rakdos Aggro - Henip T1
68 Gruul Adventure - Frank Karsten- GP OKC Top 8 T2
67 Izzet Flash - William Jensen MC VII -
66 Jeskai Fires - Tian Fa Mun MC VII -
65 Golgari Sacrifice - Théo Moutier MC VII -
64 Rakdos Sacrifice - Teruya Kakumae MC VII -
63 Golgari Sacrifice - Steven Croke MC VII -
62 Golgari Sacrifice - Stanislav Cifka MC VII -
61 Simic Ramp - Simone Rocutto MC VII -
60 Five-color Fires - Shota Yasooka MC VII -
59 Izzet Flash - Shahar Shenhar MC VII -
58 Simic Flash - Seth Manfield MC VII -
57 Jeskai Fires - Ronald Müller MC VII -
56 Golgari Adventure - Reid Duke MC VII -
55 Jeskai Fires - Rei Sato MC VII -
54 Simic Flash - Raymond Nevison MC VII -
53 Jund Sacrifice - Piotr Głogowski MC VII T1
52 Golgari Sacrifice - Pierson Laughlin MC VII -
51 Jeskai Fires - Pierre Violleau MC VII -
50 Jeskai Fires - Paulo Vitor Damo Da Rosa MC VII T1
49 Golgari Adventure - Mimi Arthur MC VII -
48 Jeskai Fires - Mike Sigrist MC VII -
47 Jund Sacrifice - Miguel Da Cruz Simões MC VII -
46 Temur Reclamation - Miguel Guerrero Leon MC VII -
45 Jeskai Fires - Matthew Nass MC VII -
44 Golgari Sacrifice - Martin Juza MC VII -
43 Jund Sacrifice - Marcio Carvalho MC VII -
42 Jeskai Fires - Marcelino Freeman MC VII -
41 Sultai Ramp - Luis Salvatto MC VII -
40 Simic Ramp - Lucas Esper Berthoud MC VII -
39 Jund Sacrifice - Lee Shi Tian MC VII -
38 Azorius Control - Kohei Yoshino MC VII -
37 Temur Reclamation - Kenji Egashira MC VII -
36 Five-color Fires - Ken Yukuhiro MC VII -
35 Golgari Sacrifice - Kat Light MC VII -
34 Golgari Adventure - Jordan Cairns MC VII -
33 Temur Reclamation - John Girardot MC VII -
32 Rakdos Fires - John Rolf MC VII -
31 Izzet Flash - Jessica Estephan MC VII -
30 Temur Adventure - Jean-emmanuel Depraz MC VII -
29 Simic Flash - Javier Dominguez MC VII -
28 Rakdos Sacrifice - Janne Mikkonen MC VII -
27 Golgari Adventure - Isaak Krut MC VII -
26 Izzet Flash - Gabriel Nassif MC VII -
25 Jund Sacrifice - Frederico Bastos MC VII -
24 Jund Sacrifice - Grzegorz Kowalski MC VII -
23 Gruul Adventure - Esther Trujillo MC VII -
22 Azorius Control - Eric Froehlich MC VII -
21 Jund Fires - Elizabeth Rice MC VII -
20 Rakdos Sacrifice - Dmitriy Butakov MC VII -
19 Sultai Ramp - Daniel Vega MC VII -
18 Jeskai Fires - Christian Hauck MC VII -
17 Jeskai Fires - Chris Pikula MC VII -
16 Golgari Adventure - Chris Kvartek MC VII -
15 Jund Sacrifice - Carlos Romao MC VII -
14 Jund Sacrifice - Brian Braun-duin MC VII -
13 Simic Flash - Brad Nelson MC VII -
12 Azorius Control - Ben Stark MC VII -
11 Jeskai Fires - Beatriz Grancha MC VII -
10 Golgari Adventure - Autumn Burchett MC VII -
9 Izzet Flash - Antonino De Rosa MC VII -
8 Jund Sacrifice - Andrew Smith MC VII -
7 Izzet Flash - Andrew Cuneo MC VII -
6 Simic Ramp - Andrea Mengucci MC VII -
5 Golgari Sacrifice - Andrea Gereon MC VII -
4 Golgari Adventure - Ally Warfield MC VII -
3 Golgari Adventure - Allison Maino MC VII -
2 Jeskai Fires - Alexander Steyer MC VII -
1 Esper Control - Alexander Hayne MC VII -